İpek Kirpik

İpek Kirpik

İpek Kirpik

Her bir kirpik tanesine 1 adet takılarak uygulanan ipek kirpik sayesinde dolgun aynı zamanda doğal kirpiklere ve etkileyici bakışlara sahip olabilirsiniz.

Yakşlaşık bir saat süren uygulamamızda (takılan kirpik sayısına göre değişebilir) medikal yapıştırıcı kullanıldığından tamamen hipo-alerjeniktir.

Uzunluğunu,rengini ve formunu seçebilme olanağı olduğundan dolayı gözünüze yakışacak en güzel görüntüyü yakalama şansına sahip olabilirsiniz.

İpek Kirpik bakımı nasıl yapılır?

Kirpiğinizin uzun süreli kullanımı için bakımlarını düzenli bir şekilde yaptırmanız gerekir.Bundan dolayı 3-4 haftada bir bakım önerilir.

Kirpiklerinizi temizlerken yağlı jeller yerine su bazlı temizleyiciler tercih edilmelidir.
scherieclub.com 'da verilen hizmetler ile ilgili bilgiler verilmiştir. Sitemizde anlatılan tüm uygulamalar, bu uygulamalar ile ilgili kaynaklar kullanılarak hazırlanmıştır. Bu kaynaklar, kişileri bilgilendirme amaçlı koyulmuş olup, hiçbir hastalığın tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğini tanı ve tedavi aracı olarak kullanımından doğacak tüm sorumluluk ve sonuçlar kişiye aittir. Zira, tanı ve tedavi, hastanın durumuna bağlı olmakla birlikte her hasta için farklılık gösterebilir. Bunun yanında, tıpta tanı ve tedavi, teknolojinin gelişmesi ile her geçen gün farklılaşmaktadır ve gelişmektedir. Sitemizde verilen bilgiler her gün yenilenmediğinden, tüm bilgiler kişinin doktoruna danışılarak kontrol edilmelidir.
Copyright © 2018 scherieclub.com