Ozon Sauna

Ozone Sauna

Ozon Sauna

Ozon Sauna

 Ozon Sauna belirli bir sıcaklıkta buharlı bir kabin içinde deri yoluyla vücuda ozon-oksijen verme yöntemidir.Bu yöntem ile ozon deri gözeneklerinden emilerek vücuda geçer.

Ozon Sauna derinin ölü hücrelerden arınarak yenilenmesini sağlar.Yağ yakımına da destek olması nedeniyle zayıflama paketlerinde kullanılan bir yöntemdir. Ozon Sauna vücut enerjisini artıran ,selülitleri parçalayan, vücudu toksinlerden arındıran,deriyi temizleyen,laktik asit parçalanmasına yardımcı olan uygulama açısından da kolay, kişiyi yormadan rahatlatan konforlu bir yöntemdir.

Spor sonrası rahatlık için…

Ozon Sauna spor sonrası oluşan kas ağrılarına neden olan laktik asidin vücuttan terleme yoluyla atılmasını sağladığından dolayı da sıkça başvurulan yöntemlerden biridir.

Stres ve yorgunluktan uzaklaşmak için…

Stres ve yorgunluktan uzaklaşmak için ısı,buhar,ve aromaterapi olmak üzere üç farklı terapi yöntemi sunarak hem doğal bir gençleşme sağlar hem de sağlıklı stressiz bir yaşamın kapılarını aralar.

Sağlıklı kilo vermek için…

Yüzyıllar boyunca insanoğlu, buharı deriyi temizlemek, kasları gevşetmek, dolaşımı artırmak ve en basiti rahatlama sağlamak amacıyla kullanmıştı. Nemli ısı ile ozonun birlikte kullanılması, vücut sıvılarının %90'ını taşıyan lenfatik sistemi temizler. Ozon, dokulara canlılık ve sağlık kazandıracak olan oksijeni getirir. Buhar ve ozonun birlikte kullanımı, iyi hissetmenin en doğal şeklini sunar.

Ozonlu Buhar Sauna ile vücudunuz bir senasta 200-450 arasında kalori harcar.

Sağlıklı bir yaşam için…

  • Ozonlu Buhar Sauna, sağlıklı kişilerde kardiyovasküler sistemi ve kan basıncını olumlu yönde etkileyerek, kalbe ve bütün dolaşım sistemine stressiz bir antrenman yaptırmaktadır.
  • Ozonlu Buhar Sauna, kandaki oksijen düzeyinde artış sağlar. Böylece dokulara daha fazla oksijen ulaşır.
  • Ozonlu Buhar Sauna, vücutta yarattığı rahatlamanın ötesinde; soğuk algınlığı, kireçlenme, baş ağrısı, halsizlik gibi şikayetlerde de yardımcı bir tedavi aracıdır. 40℃'de virüslerin üreme hızının 250 kat azaldığı, 41℃'de ise pnömoni'ye (zatürre) sebep olan bakterilerin öldüğü bilimsel bir gerçekliktir.
  • Ozonlu Buhar Sauna, vücudun dış etkenlere karşı direncini artırır.
  • Ozonlu Buhar Sauna, derinin ölü hücrelerden arınarak yenilenmesini; yumuşak, pürüzsüz ve daha dirençli bir yüzeye sahip olmasını sağlar.
  • Ozonlu Buhar Sauna, böbreklerin çok çalışmasını gerektiren ağır metallerin boşaltım işini, terleme yoluyla yerine getirir. Bu nedenle doktorlar, ağır böbrek hastalarına ev saunasını önermektedir.
  • Ozonlu Buhar Sauna, sağlıgı kötü yönde tehdit eden yağlar, yağ asitleri, metobolik elementler ve zararlı toksinlerin kalbe yüklenmeden vücuttan atılmasına yardımcı olur. Böylece vücudun aşırı yağlanmasını önler, sağlıklı kilo vermeye yardımcı olur.
scherieclub.com 'da verilen hizmetler ile ilgili bilgiler verilmiştir. Sitemizde anlatılan tüm uygulamalar, bu uygulamalar ile ilgili kaynaklar kullanılarak hazırlanmıştır. Bu kaynaklar, kişileri bilgilendirme amaçlı koyulmuş olup, hiçbir hastalığın tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğini tanı ve tedavi aracı olarak kullanımından doğacak tüm sorumluluk ve sonuçlar kişiye aittir. Zira, tanı ve tedavi, hastanın durumuna bağlı olmakla birlikte her hasta için farklılık gösterebilir. Bunun yanında, tıpta tanı ve tedavi, teknolojinin gelişmesi ile her geçen gün farklılaşmaktadır ve gelişmektedir. Sitemizde verilen bilgiler her gün yenilenmediğinden, tüm bilgiler kişinin doktoruna danışılarak kontrol edilmelidir.
Copyright © 2018 scherieclub.com