Kriolipoliz

Kriolipoliz

Kriolipoliz

Cryolipolise (Soğuk Lipoliz )

Günümüz insanının en büyük sorunlarından biri kuşkusuz bölgesel yağlanmadır.Bölgesel yağlanma sorununun çözümüne yönelik bir çok teknoloji de sunulmaya başlanmıştır.

Bölgesel yağlanma konusunda en son teknoloji ise ‘ Soğuk Lipoliz Yöntemi ‘dir.Bu yöntem bugüne kadar uygulanan yöntemlerden daha gelişmiş ve farklıdır.

Kriolipoliz ( soğuk lipoliz ) ile zayıflama yönteminde ameliyata , anesteziye ,liposuction’a gerek kalmadan rahat ve konforlu bir şekilde yapılmaktadır.

Dondurarak zayıflatma diye de anılan bu uygulamanın mantığı ; yağ hücrelerini

dondurarak kontrollü şekilde yok eden bölgesel zayıflama uygulamasıdır.Donan ve parçalanan yağ hücreleri vücuttan lenfatik sistem yoluyla atılır.Yağ hücrelerinin doğal olarak vucuttan atılma süreci zaman içinde kademeli olarak gerçekleşmektedir.

Uygulama sonrasında kişi günlük yaşamına devam edebilmektedir.

Soğuk Lipoliz ( kriolipoliz) sisteminin en büyük avantajlarından birisi de yağları eritirken aynı zamanda sıkılaşma da sağlayabilmesidir.

Uygulanan bölgeler :

  • Bel 
  • Sırt
  • Basen
  • Bacak
  • Göbek

Nasıl uygulanır?

Cihaz özel bir başlığa sahiptir.Yağ eritilmesi istenen bölgeye bu özel başlık yerleştirilerek uygulamaya başlanır, başlık konulduğu bölgeyi soğutur ,herhangi bir ağrı acı duymadan ortalama 45 dk. boyunca uygulama yapılır. Sonrasında kişi hemen normal aktivitesine geri dönebilir. Sonuçlar uygulamadan hemen sonra çok hafif olarak başlar ve en iyi sonuçlar 2 ile 4 ay sonrası alınır.
Siz de diyet yapıyorum spor yapıyorum ama bir türlü göbek , bel çevresi ya da basen bölgesindeki yağlanmadan kurtulamıyorum diyorsanız Scherie Club Güzellik Merkezi bölgesel yağlanma probleminde mükemmel sonuçlar elde edebileceğiniz kriolipoliz ( soğuk lipoliz) yöntemini hizmetinize sunmaktadır.

Kimlere uygulanmaz?

Hamileler başta olmak üzere ,18 yaş altındakilere ,kalp pili taşıyanlara ,kriyobilunemi ,raynoud sendromu vs hastalıklara sahip olan kişilere uygulanmaz.
 
scherieclub.com 'da verilen hizmetler ile ilgili bilgiler verilmiştir. Sitemizde anlatılan tüm uygulamalar, bu uygulamalar ile ilgili kaynaklar kullanılarak hazırlanmıştır. Bu kaynaklar, kişileri bilgilendirme amaçlı koyulmuş olup, hiçbir hastalığın tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğini tanı ve tedavi aracı olarak kullanımından doğacak tüm sorumluluk ve sonuçlar kişiye aittir. Zira, tanı ve tedavi, hastanın durumuna bağlı olmakla birlikte her hasta için farklılık gösterebilir. Bunun yanında, tıpta tanı ve tedavi, teknolojinin gelişmesi ile her geçen gün farklılaşmaktadır ve gelişmektedir. Sitemizde verilen bilgiler her gün yenilenmediğinden, tüm bilgiler kişinin doktoruna danışılarak kontrol edilmelidir.
Copyright © 2018 scherieclub.com