Kurumsal

Kurumsal

İzmir’de güzelleşmek isteyen kadınların vazgeçilmez adreslerinden biri olan Scherie Club, 2004 yılında Şerife Sağlam tarafından kurulmuştur.

Konusunda uzman ve deneyimli kişilerden oluşan profesyonel ekibi tarafından verilen yüksek kaliteli hizmetin yanı sıra, Scherie Club’ta müşterilerin konforu da birinci derecede önemlidir.

Merkezde kullanılan tüm cihazlar son teknoloji ürünüdür.

Üyelerinin beklentilerini eksiksiz karşılamak için hiçbir çabadan kaçınmayan Scherie Club, yenilikçi ve atılımcı kimliği ile sektöründeki gelişmeleri çok yakından izleyerek, gelecekte de  ve güzelliği önemseyen tüm kadınlara yepyeni olanaklar sunmaya devam edecektir.
Bunlarda İlginizi Çekebilir
scherieclub.com 'da verilen hizmetler ile ilgili bilgiler verilmiştir. Sitemizde anlatılan tüm uygulamalar, bu uygulamalar ile ilgili kaynaklar kullanılarak hazırlanmıştır. Bu kaynaklar, kişileri bilgilendirme amaçlı koyulmuş olup, hiçbir hastalığın tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğini tanı ve tedavi aracı olarak kullanımından doğacak tüm sorumluluk ve sonuçlar kişiye aittir. Zira, tanı ve tedavi, hastanın durumuna bağlı olmakla birlikte her hasta için farklılık gösterebilir. Bunun yanında, tıpta tanı ve tedavi, teknolojinin gelişmesi ile her geçen gün farklılaşmaktadır ve gelişmektedir. Sitemizde verilen bilgiler her gün yenilenmediğinden, tüm bilgiler kişinin doktoruna danışılarak kontrol edilmelidir.
Copyright © 2018 scherieclub.com