Vakum Terapi (Bentlon Shape Master)

Vakum Terapi (Bentlon Shape Master)

Vakum Terapi (Bentlon Shape Master)

Vakum Terapi eskiden halk arasında ‘’kupa çekme ‘’ diye bilinen, temel olarak aynı prensipten yola çıkılarak geliştirilmiş olan günümüzün vakum terapi cihazlarıyla yapılmaktadır.Kas ağrıları ve gerginliği yanı sıra selülit ,bölgesel yağ fazlalıklarından kurtulmak,gevşemiş ve sarkmış cildin toparlanmasına yardımcı olmak,ödem çözülmesini kolaylaştırmak,vücut kontürünün düzeltilmesi gibi amaçlarla kullanılır.

Bölgesel incelme konusunda diğer bölgesel incelme cihazlarıyla birlikte gerektiğinde uygulanan etkili bir incelme yöntemidir.

Örneğin; selülitli doku egzersizle kolaylıkla kaybolmaz.Vakum terapi cihazı ile cilt altında düzensiz yerleşmiş yağ dokularının vücuttan atılımını vakumlama ve masaj etkisi ile dolaşımı düzenleyerek kolaylaştırmak mümkündür.

Kişiden kişiye değişmekle birlikte ortalama 10 seansta sonuç alınmaya başlanır.

Kimlere uygulanmaz?

Aşırı varis olanlar, hamileler, kanserli hastalar, açık yarası olanlar, epilepsi hastaları vs. gibi durumlarda uygulanmaz.
scherieclub.com 'da verilen hizmetler ile ilgili bilgiler verilmiştir. Sitemizde anlatılan tüm uygulamalar, bu uygulamalar ile ilgili kaynaklar kullanılarak hazırlanmıştır. Bu kaynaklar, kişileri bilgilendirme amaçlı koyulmuş olup, hiçbir hastalığın tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğini tanı ve tedavi aracı olarak kullanımından doğacak tüm sorumluluk ve sonuçlar kişiye aittir. Zira, tanı ve tedavi, hastanın durumuna bağlı olmakla birlikte her hasta için farklılık gösterebilir. Bunun yanında, tıpta tanı ve tedavi, teknolojinin gelişmesi ile her geçen gün farklılaşmaktadır ve gelişmektedir. Sitemizde verilen bilgiler her gün yenilenmediğinden, tüm bilgiler kişinin doktoruna danışılarak kontrol edilmelidir.
Copyright © 2018 scherieclub.com