Tripolar Regen Radyofrekans

Tripolar Regen Radyofrekans

Tripolar Regen Radyofrekans

Sağlık sektöründe sıkça kullanılan radyofrekans yöntemi son yıllarda güzellik ve estetik alanında da kullanılmaya başlanmış hem cilt yenileme ( anti-aging) hem de zayıflama ve sıkılaşmada kullanılan oldukça başarılı bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır.

Radyofrekans nedir?

Radyofrekans kısaca cerrahi olmayan ısı kontrollü zayıflama ve cilt yenileme yöntemidir.

Radyofrekansın etkili olduğu alanlar ;

  • Selülitler
  • Kollardaki gevşeme ve sarkmalarda
  • Lipsuction sonrası oluşan düzensizliklerde
  • Çene altı ( gıdı ) bölgesinin toparlanmasında
  • Yüz ovalinin toparlanması ( yeni collagen üretir,fibroblasları sıkıştırır.)
  • Yüzdeki kırışıklıkların,kaz ayaklarının açılmasında
  • Boyunda oluşan elastikiyet kaybının tekrar kazanılmasında etkilidir.
Radyofrekans ısı yoluyla su içeren tüm dokuları kontrollü bir şekilde çok derin dokulara geçmeden ısıtır, ısınan bölgede yağ hücrelerinin duvarları parçalanarak yağlar erimeye başlar.Eriyen yağlar dolaşımın artmasına bağlı olarak kan ve lenf yolu ile emilir ve vücuttan atılır.

Radyofrekans uygulama sırasında kişi acı duymaz , tatlı bir ısınma hissi olur, uygulamadan sonra günlük hayata devam eder.

Uygulama süresi ise örnegin yüz için ortalama 20-30 dk. , bacaklar ve kalça için 30-45 dk.gibidir. Uygulama aralığı da ortalama haftada bir kez olmak üzere toplam 10 seans önerilir. 
scherieclub.com 'da verilen hizmetler ile ilgili bilgiler verilmiştir. Sitemizde anlatılan tüm uygulamalar, bu uygulamalar ile ilgili kaynaklar kullanılarak hazırlanmıştır. Bu kaynaklar, kişileri bilgilendirme amaçlı koyulmuş olup, hiçbir hastalığın tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğini tanı ve tedavi aracı olarak kullanımından doğacak tüm sorumluluk ve sonuçlar kişiye aittir. Zira, tanı ve tedavi, hastanın durumuna bağlı olmakla birlikte her hasta için farklılık gösterebilir. Bunun yanında, tıpta tanı ve tedavi, teknolojinin gelişmesi ile her geçen gün farklılaşmaktadır ve gelişmektedir. Sitemizde verilen bilgiler her gün yenilenmediğinden, tüm bilgiler kişinin doktoruna danışılarak kontrol edilmelidir.
Copyright © 2018 scherieclub.com